Delft, een miniatuur Linnenkast, blauw-wit geglazuurde faience. 19de eeuw. (D:15 x W:28 x H:39 cm)
Hamerprijs: € 600
Titel | Delft, een miniatuur Linnenkast, blauw-wit geglazuurde faience. 19de eeuw. (D:15 x W:28 x H:39 cm) |
Afmetingen | 15 x 28 x 39 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 750 |
Lot nummer | 92 |
Lot ID | 19844 |
- The right door has been restored.
Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 150 - 250