Verras me
Terug naar account
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Lot 472

Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 500 - € 800

Omschrijving van het lot


Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)

Afmetingen

15 x 26 x 62 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Schattingsprijs

€ 500 - € 800

Lot nummer

472

Lot ID

19836

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)
Een houtgesculpteerde Madonna, restanten van de originele patine. 18de eeuw. (D:15 x W:26 x H:62 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

BEELDEN
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Henricus De Curte (1821-1868), Gent, een ciborie, zilver. 527g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

BEELDEN
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300