Joseph MEGANCK (1807-1891) 'Vader en zoon in een berglandschap' olie op paneel. 1844. (W:22,5 x H:26,5 cm)
Lot 448

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Joseph MEGANCK (1807-1891) 'Vader en zoon in een berglandschap'

Een schilderij, olie op paneel.

Getekend en gedateerd links onderaan.

Joseph MEGANCK (1807-1891)

22,5 cm

26,5 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

448

19833

Joseph MEGANCK (1807-1891)
Joseph MEGANCK (1807-1891)
Joseph MEGANCK (1807-1891)
Joseph MEGANCK (1807-1891)
Joseph MEGANCK (1807-1891)
Joseph MEGANCK (1807-1891)
Joseph MEGANCK (1807-1891)
Joseph MEGANCK (1807-1891)

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'De Rivier' olie op doek. (W:76 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roland DEVOLDER (1938) 'Twee ingekleurde etsen'. (W:80 x H:57,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Stadszicht bij kunstlicht'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hugo CLAUS (1929-2008) 'Figuur met vogel' . (W:20 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ossip ZADKINE (1890-1967) 'Pieta'. (W:38 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300