Een Chinese schaal met monochroom rode glazuur. Gemerkt Qianlong. 19de/20ste eeuw. (H:5 x D:19 cm)
Hamerprijs: € 1.300
Titel | Een Chinese schaal met monochroom rode glazuur. Gemerkt Qianlong. 19de/20ste eeuw. (H:5 x D:19 cm) |
Hoogte | 5 cm |
Diameter | 19 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.625 |
Lot nummer | 144 |
Lot ID | 19824 |
The bowl is overall in good condition.
- Minor scratches in the glaze.
Checked under UV light.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500