Titel | Deknudt, een etagère met verlichting. (D:35 x W:35 x H:186 cm) |
Afmetingen | 35 x 35 x 186 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 29 |
Lot ID | 19820 |
Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300