Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Cassii martyris
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2024
Hamerprijs: € 50
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Cassii martyris |
Hoogte | 1,6 cm |
Diameter | 3,9 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 63 |
Lot nummer | 241 |
Lot ID | 19803 |
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300