Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Cassii martyris
Dit stuk werd verkocht op 19.03.2024
Hamerprijs: € 50
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Cassii martyris |
Hoogte | 1,6 cm |
Diameter | 3,9 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 63 |
Lot nummer | 241 |
Lot ID | 19803 |
Een paar kandelaars, verguld messing, Neogotisch. (L:21 x W:27 x H:42 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke houtsculptuur van Salvator Mundi, met globus cruciger en serpent. 19de eeuw. (L:22 x W:27 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Vijf verzegelde theca met relikwieën voor Theresia à Jesu Infante, Heilig Kruis, Sepulchro B.M.V. Joseph. (D:4 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Koorkap, Romeinse Kazuifel en Stola, Borduurwerken van de Pelikaan met kuikens en IHS.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Vijf Verzegelde multi-theca met relikwieën, D.N.J.C., B.M.V., Heiligen en andere. (W:4,4 x H:5,1 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Negen biscuit porseleinen beelden van Heiligen en Madonna's. 20ste eeuw. (H:48 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180