Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus SS Bernardi , Ludovici regis et Francesci de Paulo, ex carne Vincentius a Paulo.
Dit stuk werd verkocht op 24.04.2024
Hamerprijs: € 50
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus SS Bernardi , Ludovici regis et Francesci de Paulo, ex carne Vincentius a Paulo. |
Afmetingen | 4,3 x 3,8 x 0,65 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 63 |
Lot nummer | 230 |
Lot ID | 19792 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200