Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Urbani Martyris
Dit stuk werd verkocht op 25.04.2024
Hamerprijs: € 130
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Urbani Martyris |
Hoogte | 1,3 cm |
Diameter | 4,2 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 221 |
Lot ID | 19783 |
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 400 - 600