Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Mauri, M., Maximini M., Macarii M., Maximi M., Martha V.m., Mathaneo V.M.
Dit stuk werd verkocht op 25.04.2024
Hamerprijs: € 550
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Mauri, M., Maximini M., Macarii M., Maximi M., Martha V.m., Mathaneo V.M. |
Hoogte | 1,8 cm |
Diameter | 3,3 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 211 |
Lot ID | 19773 |
De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 500 - 700