Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancta Margarita Lovanensis
Dit stuk werd verkocht op 24.04.2024
Hamerprijs: € 20
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancta Margarita Lovanensis |
Hoogte | 1,4 cm |
Diameter | 3 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 25 |
Lot nummer | 201 |
Lot ID | 19763 |
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 100 - 150
Schattingsprijs: € 700 - 900