Een verzegelde theca met relikwie: Ex Sepulero B.M.V, Ex Pallio S. Josephi sp B.M.V., Ex Ossibus SS Joachim et Annae, Par B.M.V.
Dit stuk werd verkocht op 24.04.2024
Hamerprijs: € 360
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Sepulero B.M.V, Ex Pallio S. Josephi sp B.M.V., Ex Ossibus SS Joachim et Annae, Par B.M.V. |
Hoogte | 1,5 cm |
Diameter | 6 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 187 |
Lot ID | 19749 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500