Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Bonifacii Pont. Mart. Et Sanctae Godelieve Virginis Martyris.
Dit stuk werd verkocht op 23.04.2024
Hamerprijs: € 140
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Bonifacii Pont. Mart. Et Sanctae Godelieve Virginis Martyris. |
Hoogte | 1,4 cm |
Diameter | 3,75 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 184 |
Lot ID | 19746 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200