Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctorum Apostolorum Andrea, Bartholomaei et Matthei apos et evang.
Dit stuk werd verkocht op 29.03.2024
Hamerprijs: € 360
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sanctorum Apostolorum Andrea, Bartholomaei et Matthei apos et evang. |
Hoogte | 1,4 cm |
Diameter | 3,7 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 170 |
Lot ID | 19732 |
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.
Schattingsprijs: (Nader te bepalen)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000