Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus sancti Bertini Abbatis.
Dit stuk werd verkocht op 29.03.2024
Hamerprijs: € 100
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus sancti Bertini Abbatis. |
Hoogte | 1,5 cm |
Diameter | 3,85 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 165 |
Lot ID | 19727 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.
Schattingsprijs: (Nader te bepalen)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300