Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus sancti Bertini Abbatis.
Dit stuk werd verkocht op 19.03.2024
Hamerprijs: € 100
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus sancti Bertini Abbatis. |
Hoogte | 1,5 cm |
Diameter | 3,85 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 165 |
Lot ID | 19727 |
Drie vaandels met geborduurde afbeeldingen van Jezus Christus, De Maagd Maria. (W:55 x H:102 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Oost-Europese icoon, Moeder Gods met kind, Thetokos. (W:31 x H:35 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar misampullen, zilver en geslepen glas. Neogotische stijl. Frankrijk, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Vier Romeinse Kazuifels en Twee bijhorende Stola, Borduurwerk met afbeeldingen van Christus en IHS en Floraal decor.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een altaarkruis met twee bijpassende kandelaars. Verguld messing. Neogotiek. (L:20 x W:29 x H:60 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Koorkap, Romeinse Kazuifel, Dalmatiek en Stola/Maniple, borduurwerken en brokaat.
Schattingsprijs: € 300 - 500