Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus sancti Albani
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2024
Hamerprijs: € 60
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus sancti Albani |
Hoogte | 1 cm |
Diameter | 3,75 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 75 |
Lot nummer | 163 |
Lot ID | 19725 |
Schattingsprijs: € 100 - 150
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000