Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancta Juliana Martyris
Dit stuk werd verkocht op 19.04.2024
Hamerprijs: € 130
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancta Juliana Martyris |
Hoogte | 1,2 cm |
Diameter | 3,65 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 156 |
Lot ID | 19718 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 100 - 150
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600