Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Gorgonii Martyris
Dit stuk werd verkocht op 19.03.2024
Hamerprijs: € 110
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Gorgonii Martyris |
Hoogte | 1,5 cm |
Diameter | 3,85 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 138 |
Lot nummer | 118 |
Lot ID | 19680 |
Een grote kroon, waarschijnlijk voor een processie, gepolijst brons. (H:28 x D:33 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Drie verzegelde theca, relikwieën, een kruis, Beati Idesbaldi, Beati Karoli Boni, een zilveren hanger, Innocentius & Victor
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Russische Icoon 'Nicolas van Myra, verguld zilver en tempera op paneel. Meesterteken: Yakov Mishukov, Moskou, 19de eeuw
Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000
Een Koorkap, Schoudervelum en Vaandel, dik goudbrokaat en borduurwerken.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een stralenmonstrans, verguld messing afgewerkt met blauwe email. (L:16 x W:30 x H:60 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340