Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.
Dit stuk werd verkocht op 26.04.2024
Hamerprijs: € 140
Titel | Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti. |
Hoogte | 1,45 cm |
Diameter | 3,68 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 101 |
Lot ID | 19663 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 100 - 150
Schattingsprijs: € 300 - 500