Verras me
Terug naar account
Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.

Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.

Dit stuk werd verkocht op 26.04.2024
Hamerprijs: € 140

Omschrijving van het lot


Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.

Het theca heeft een relikwie van de heilige: Sancti Livini ofwel: Heilige Livnius, Bischop en martelaar.

Het theca is in aanwezigheid van een document dat werd opgemaakt door Bisschop: Joannes - Baptista Malou op datum 7/12/1857

Het zegel is beschadigd en op 3 plaatsen is het zijde draad los. Naar onze mening is niet met het relikwie geknoeid. .

Belangrijke info: U koopt het theca en het document, de relikwieën zijn een gift.

Product details
Titel

Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.

Hoogte

1,45 cm

Diameter

3,68 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

101

Lot ID

19663

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.
Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.
Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.
Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.
Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.
Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.
Een theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Livini, Episc. Marti.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een kleine stralenmonstrans met relikwie voor het 'Heilig Kruis'. (L:10 x W:17,5 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
6 identieke 'Kerkbanken' gesculpteerde eik. Neogotiek. (L:46 x W:164 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

RELIGIEUS
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

RELIGIEUS
Een wijwatervat, Vlaams Aardewerk, Waarschijnlijk Société Belge de Poterie Flamande'. (W:12,5 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

RELIGIEUS
Een paar antieke verzilverde kandelaars, verzilverd brons. (L:24 x W:24 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340