Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Joannis Gualberti Abbatis
Dit stuk werd verkocht op 19.04.2024
Hamerprijs: € 110
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Joannis Gualberti Abbatis |
Hoogte | 1,64 cm |
Diameter | 3,4 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 138 |
Lot nummer | 78 |
Lot ID | 19640 |
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 240 - 340