Een verzegelde theca met relikwie: Reliquias de cranio Sancta Begga Vidua
Dit stuk werd verkocht op 24.04.2024
Hamerprijs: € 140
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Reliquias de cranio Sancta Begga Vidua |
Hoogte | 1,58 cm |
Diameter | 3,62 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 37 |
Lot ID | 19599 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 200 - 300