Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Sylvestri p. p. c.
Dit stuk werd verkocht op 29.03.2024
Hamerprijs: € 190
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Sylvestri p. p. c. |
Hoogte | 1,33 cm |
Diameter | 3,85 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 238 |
Lot nummer | 24 |
Lot ID | 19586 |
Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500