Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Dionysii Areap.
Dit stuk werd verkocht op 29.03.2024
Hamerprijs: € 160
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Dionysii Areap. |
Hoogte | 0,85 cm |
Diameter | 3,71 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 18 |
Lot ID | 19580 |
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 400 - 600