Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Conrardi
Dit stuk werd verkocht op 24.04.2024
Hamerprijs: € 120
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Conrardi |
Hoogte | 1,58 cm |
Diameter | 3,83 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 13 |
Lot ID | 19575 |
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 700 - 900