Een mid-century anatomisch skelet, resine, circa 1950. (W:40 x H:183 cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een mid-century anatomisch skelet, resine, circa 1950. (W:40 x H:183 cm) |
Breedte/diepte | 40 cm |
Hoogte | 183 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 9 |
Lot ID | 19556 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600