Een grote figuur van Madonna staande onder een glazen stolp. Vieux Bruxelles, 19de eeuw. (W:23 x H:58 cm)
Hamerprijs: € 360
Titel | Een grote figuur van Madonna staande onder een glazen stolp. Vieux Bruxelles, 19de eeuw. (W:23 x H:58 cm) |
Breedte/diepte | 23 cm |
Hoogte | 58 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 487 |
Lot ID | 19555 |
Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 500 - 1.000