Een fijne en antieke spiegel, verguld en gesculpteerd hout in neoklassieke stijl. 19de eeuw. (W:113 x H:190 cm)

Hamerprijs: € 850

Een fijne en antieke spiegel, verguld en gesculpteerd hout in neoklassieke stijl.

Rijk versierd met guirlandes en bloemen.

19de eeuw.

113 cm

190 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

318

19549

Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 600 - 800