Een fijne en antieke spiegel, verguld en gesculpteerd hout in neoklassieke stijl. 19de eeuw. (W:113 x H:190 cm)
Hamerprijs: € 850
Titel | Een fijne en antieke spiegel, verguld en gesculpteerd hout in neoklassieke stijl. 19de eeuw. (W:113 x H:190 cm) |
Breedte/diepte | 113 cm |
Hoogte | 190 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.063 |
Lot nummer | 318 |
Lot ID | 19549 |
Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800