Gilbert DECOCK (1928-2007) 'Abstact' olie op papier. 1988. (W:22 x H:22 cm)

Hamerprijs: € 500

Gilbert DECOCK (1928-2007) 'Abstact' olie op papier.

Getekend en gedateerd rechts onderaan, 1988.

This lot can be subject to resale rights. Please consult our 'conditions of the sale' for more detailed information.

Gilbert DECOCK (1928-2007)

22 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

413

19548

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'

Schattingsprijs: € 700 - 900

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Julien CÉLOS (1884-1953) 'Beaumont sur l’Oise (France)'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Vaas met bloemen'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op Venetië, Italië' 1930

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine' olie op paneel. 1945

Schattingsprijs: € 300 - 500