Titel | Meissen 'Zwiebelmunster' een grote terrine of kom op een schaal, 19de eeuw. (D:28,5 x W:40 x H:24 cm) |
Afmetingen | 28,5 x 40 x 24 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 95 |
Lot ID | 19547 |
- Some baking flaws.
- Tureen with a chip on the rim, and a small chip to one of the handles.
Otherwise in good condition.
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 80 - 120
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500