Meissen 'Zwiebelmunster' een grote terrine of kom op een schaal, 19de eeuw. (D:28,5 x W:40 x H:24 cm)
Lot 095

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Meissen 'Zwiebelmunster' een grote terrine of kom op een schaal.

Blauw-wit porselein.

19de eeuw.

28,5 x 40 x 24 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

95

19547

- Some baking flaws.
- Tureen with a chip on the rim, and a small chip to one of the handles.

Otherwise in good condition.

Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300