Delvaux, 'Brillant' PM een handtas, zwart leder met verguld hardware. (D:15 x W:28 x H:21 cm)
Hamerprijs: € 800
Titel | Delvaux, 'Brillant' PM een handtas, zwart leder met verguld hardware. (D:15 x W:28 x H:21 cm) |
Afmetingen | 15 x 28 x 21 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.000 |
Lot nummer | 282 |
Lot ID | 19546 |
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 100 - 200
Delvaux, een handtas, bijgevoegd 'Airess', een toilettas. (W:34 x H:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250