Titel | Een groot schrijn met een kruisbeeld, houtsculpturen en afgewerkt met stof. (D:30 x W:51 x H:97 cm) |
Afmetingen | 30 x 51 x 97 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 491 |
Lot ID | 19535 |
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300