Een consoletafel met ramskoppen, verguld gesculpteerd hout afgewerkt met een Carrara marmer blad. 19de eeuw. (D:41 x W:79 x H:91
Hamerprijs: € 1.100
Titel | Een consoletafel met ramskoppen, verguld gesculpteerd hout afgewerkt met een Carrara marmer blad. 19de eeuw. (D:41 x W:79 x H:91 |
Afmetingen | 41 x 79 x 91 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.375 |
Lot nummer | 296 |
Lot ID | 19534 |
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500