Een antieke Kerstscène 'De Aanbidding der Herders', olie op koper. 17de eeuw. (W:17 x H:22 cm)
Hamerprijs: € 700
Titel | Een antieke Kerstscène 'De Aanbidding der Herders', olie op koper. 17de eeuw. (W:17 x H:22 cm) |
Breedte/diepte | 17 cm |
Hoogte | 22 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 875 |
Lot nummer | 467 |
Lot ID | 19530 |
Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300