Een grote polychroom porseleinen groep met een 'Draailier'. 19de eeuw. (D:22 x W:25 x H:34 cm)
Lot 094

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.800

Meissen, een grote polychroom porseleinen groep met een 'Draailier'.

19de eeuw.

Onderaan getekend met Meissener merk, maar waarschijnlijk gemaakt door Samson in Frankrijk.

22 x 25 x 34 cm

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.800

Lot nummer

94

19529

- One hand of a gentleman has been restored.

Otherwise, the group appears to be in great condition.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600