Titel | Een grote polychroom porseleinen groep met een 'Draailier'. 19de eeuw. (D:22 x W:25 x H:34 cm) |
Afmetingen | 22 x 25 x 34 cm |
Schattingsprijs | € 1.200 - € 1.800 |
Lot nummer | 94 |
Lot ID | 19529 |
- One hand of a gentleman has been restored.
Otherwise, the group appears to be in great condition.
Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300