Titel | Sèvres (attr.), een kobaltblauwe en met verguld brons gemonteerde vaas, 19de eeuw. (D:27 x W:28 x H:53 cm) |
Afmetingen | 27 x 28 x 53 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 800 |
Lot nummer | 99 |
Lot ID | 19526 |
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500