Een paar olielampen met lusterglazuur, gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (D:16 x W:17 x H:46 cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Een paar olielampen met lusterglazuur, gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (D:16 x W:17 x H:46 cm) |
Afmetingen | 16 x 17 x 46 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 250 |
Lot ID | 19525 |
Schattingsprijs: € 120 - 180
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600