Michèle BROEDERS (1936) 'Italia canta II' olie op board. 1988. (W:65 x H:75 cm)

Hamerprijs: € 260

Michèle BROEDERS (1936) 'Italia canta II'

Een schilderij, olie op board.

Getekend rechts onderaan, getiteld op de keerzijde. Gedateerd 1988.

Michèle BROEDERS (1936)

65 cm

75 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

416

19521

Michèle BROEDERS (1936)
Michèle BROEDERS (1936)
Michèle BROEDERS (1936)
Michèle BROEDERS (1936)
Michèle BROEDERS (1936)
Michèle BROEDERS (1936)
Michèle BROEDERS (1936)
Michèle BROEDERS (1936)

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) 'Zeezicht' (W:30 x H40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Poelberg' circa 1954. (W:90 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Reigers aan de vijver'. (W:145 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Ondergaande Zon'. (W:35 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine'. (W:60 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500