Een grote luchter, verguld brons met glazen 'Flambeaux' lampenkappen. Circa 1900. (H:90 x D:76 cm)
Hamerprijs: € 750
Titel | Een grote luchter, verguld brons met glazen 'Flambeaux' lampenkappen. Circa 1900. (H:90 x D:76 cm) |
Hoogte | 90 cm |
Diameter | 76 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 938 |
Lot nummer | 341 |
Lot ID | 19515 |
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250