Titel | Een grote vaas 'Hispano Moresque' met lusterglazuur. 18de/19de eeuw. (H:33,5 x D:17 cm) |
Hoogte | 33,5 cm |
Diameter | 17 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 88 |
Lot ID | 19509 |
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 150 - 250