Een grote vaas 'Hispano Moresque' met lusterglazuur. 18de/19de eeuw. (H:33,5 x D:17 cm)
Lot 088

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een grote vaas 'Hispano Moresque' met lusterglazuur.

18de/19de eeuw.

33,5 cm

17 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

88

19509

Een grote vaas
Een grote vaas
Een grote vaas
Een grote vaas
Een grote vaas
Een grote vaas
Een grote vaas
Een grote vaas
Een grote vaas
Een grote vaas
Een grote vaas
Een grote vaas

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300