Een paar grote Vieux Bruxelles porselein vazen met handgeschilderd bloemendecor. 19de eeuw. (D:23 x W:36 x H:53 cm)
Lot 086

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar grote Vieux Bruxelles porselein vazen met handgeschilderd bloemendecor. 19de eeuw.

23 x 36 x 53 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

86

19506

- A few old restorations and missing pieces.

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500