Mettlach, een grote bierkruik met polychroom decor, grès. Duitsland, 20ste eeuw. (D:18 x W:21 x H:51 cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Mettlach, een grote bierkruik met polychroom decor, grès. Duitsland, 20ste eeuw. (D:18 x W:21 x H:51 cm) |
Afmetingen | 18 x 21 x 51 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 85 |
Lot ID | 19504 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300