Een decoratief schild met speren. 20ste eeuw. (D:85 x D:49 cm)

Hamerprijs: € 50

Een decoratief schild met speren. 20ste eeuw.

Lengte

85 cm

49 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

222

19501

Een paar decoratieve 'Vliegtuig propellers'. (L:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Rémo PINTUS (1938-2002) 'Paardenhoofd'. (L:37 x W:42 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300