Titel | Een antieke muziekdoos 'Harpe Harmonique Piccolo' met rol en 8 verschillende liedjes. (D:25 x W:65 x H:17 cm) |
Afmetingen | 25 x 65 x 17 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 1.000 |
Lot nummer | 227 |
Lot ID | 19498 |
- music box is missing a lot of teeth.
Otherwise in working condition.
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300