Dirk 'KEZANTI' DEWULF (1973) 'Helikopter' gemixte materialen. (D:63 x W:53 x H:37 cm)
Hamerprijs: € 380
Dirk 'KEZANTI' DEWULF (1973) |
Titel | Dirk 'KEZANTI' DEWULF (1973) 'Helikopter' gemixte materialen. (D:63 x W:53 x H:37 cm) |
Afmetingen | 63 x 53 x 37 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 475 |
Lot nummer | 221 |
Lot ID | 19496 |
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200