Joan MIRO (1893-1983)(naar) 'Otono' gepatineerd brons. 306/3999. 1989. (H:22,5 cm)

Hamerprijs: € 300

Joan MIRO (1893-1983)(naar) 'Otono' gepatineerd brons. 306/3999.

Met het originele document en gedateerd 1989.

Joan MIRO (1893-1983)

22,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

356

19415

Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)
Joan MIRO (1893-1983)(naar)

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'. (L:15 x W:13 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300