Joan MIRO (1893-1983)(naar) 'Primavera II' gepatineerd brons. 286/3999. 1992. (H:19 cm)
Hamerprijs: € 280
Joan MIRO (1893-1983) |
Titel | Joan MIRO (1893-1983)(naar) 'Primavera II' gepatineerd brons. 286/3999. 1992. (H:19 cm) |
Hoogte | 19 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 350 |
Lot nummer | 354 |
Lot ID | 19413 |
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Twee decoratieve figuren, gepatineerd brons. Circa 1900. (H:20 x D:10 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600