Albert SERVAES (1883-1966) 'Portret van Jan Servaes, zoon van Albert' gouache op papier. (W:32 x H:43 cm)
Lot 414

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Albert SERVAES (1883-1966) 'Portret van Jan Servaes, zoon van Albert' gouache op papier.

Een tekening, gouache op papier.

Getekend rechts onderaan en gedateerd 1949. Bijhorend met een kopie van een brief door Jan Servaes met bevestiging van authenticiteit.

Albert SERVAES (1883-1966)

32 cm

43 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

414

19390

Albert SERVAES (1883-1966)
Albert SERVAES (1883-1966)
Albert SERVAES (1883-1966)
Albert SERVAES (1883-1966)
Albert SERVAES (1883-1966)

Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877. (W:80 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ferdinand II DE BRAEKELEER (1828-1857)(attr.) 'De Muziekles' olie op doek. (W:25 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Theodorus VAN OORSCHOT (1910-1989) 'Bloemenvaas'. (W:75 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN BAELEN (1946) 'Winterlandschap met ijsschaatsers'. (W:80 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gustave VIDAL (1895-1966) 'Avondzicht'. (W:55 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Boerderij landschap'. (W:120 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'. (W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500