Leo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk met Landschapsdecor. (H:51 x D:19 cm)

Hamerprijs: € 950

Leo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk met Landschapsdecor.

Getekend LMD, T voor Leo MAES DECOCK Torhout

Léo MAES DECOCK (XIX-XX)

51 cm

19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.188

Lot nummer

122

19385

Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)
Leo MAES DECOCK (XIX-XX)

Een decoratieve collectie van keramische zeepaardjes, circa 1960-1980.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Capodimonte “La Legge e Uguale Per Tutti” Rechtszaal, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lladro, 'Dame met witte Duif'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Capodimonte, een grote vaas met handgeschilderd decor 'Twee Naakten'.

Schattingsprijs: € 600 - 800