Titel | Een schouwklok 'Dame met paddle en zodiac' gepatineerd kunstbrons op marmer, 19de eeuw. (D:16 x W:40 x H:47 cm) |
Afmetingen | 16 x 40 x 47 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 260 |
Lot ID | 19361 |
Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300