Een schouwklok 'Dame met paddle en zodiac' gepatineerd kunstbrons op marmer, 19de eeuw. (D:16 x W:40 x H:47 cm)
Lot 260

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een schouwklok 'Dame met paddle en zodiac' gepatineerd kunstbrons op marmer

19de eeuw.

16 x 40 x 47 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

260

19361

Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok
Een schouwklok

Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300