CLODION (1738-1814) |
Titel | CLODION (1738-1814)(naar) 'Sater, Nimf en Putto' biscuit porselein. Gemerkt Sèvres. (H:43 x D:25 cm) |
Hoogte | 43 cm |
Diameter | 25 cm |
Schattingsprijs | € 600 - € 800 |
Lot nummer | 83 |
Lot ID | 19358 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250