Een antieke spiegel, gesculpteerd en verguld hout, Rococco stijl. Circa 1900. (W:42 x H:82 cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een antieke spiegel, gesculpteerd en verguld hout, Rococco stijl. Circa 1900. (W:42 x H:82 cm) |
Breedte/diepte | 42 cm |
Hoogte | 82 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 316 |
Lot ID | 19357 |
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300